KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16292155
nr 1629 2155
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 10/10, bladets mått: 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:19:22
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer